16.08.2022
Коначна ранг листа привредних субјеката у спровођењу мера енергетске санације стамбених зграда, породичних кућа и станова на територији општине Пријепоље који су испунили услове из Правилника по ЈП-1/22 МРЕ
12.08.2022.
Прелиминарна ранг листа привредних субјеката по ЈП 1-22

14.07.2022.
ОДЛУКA О ПРОДУЖЕЊУ РОКА ЗА ПОДНОШЕЊЕ  ПРИЈАВА НА  ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ ПРИВРЕДНИХ СУБЈЕКАТА У СПРОВОЂЕЊУ МЕРА ЕНЕРГЕТСКЕ САНАЦИЈЕ СТАМБЕНИХ ОБЈЕКАТА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ ЗА 2022.ГОДИНУ

05.07.2022
ОДЛУКA

14.06.2022.
Општина Пријепоље расписује Јавни позив за учешће привредних субјеката у спровођењу мера енергетске санације стамбених објеката на територији Општине Пријепоље за 2022.годину.

ПРИЛОЗИ уз ЈП за привредне субјекте по ЈП1-22 МРЕ
ПРИЛОГ 5 - ЦЕНОВНИК  уз ЈП за привредне субјекте по ЈП1-22 МРЕ
Одлука о расписивању

13.06.2022