ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОДЕЛУ ПОДСТИЦАЈНИХ СРЕДСТАВА ЗА УНАПРЕЂЕЊЕ ЕКОНОМСКИХ АКТИВНОСТИ НА СЕЛУ КРОЗ ПОДРШКУ НЕПОЉОПРИВРЕДНИМ АКТИВНОСТИМА ЗА РАЗВОЈ СЕОСКОГ ТУРИЗМА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ

На основу Правилника о  додели  подстицајних средстава за унапређење економских активности на селу кроз подршку непољопривредним активностима за развој сеоског туризма на територији општине Пријепоље бр.320-145/22 („Службени гласник општине Пријепоље“, бр 10/22) и Јавног позива бр. 320-145/22-2, Комисија за доделу подстицајних средстава објављује ранг листу корисника подстицаја са износом подстицаја.

У прилогу прелиминарна ранг листа