ДОДЕЛА НА КОРИШЋЕЊЕ ОПШТИНИ ПРИЈЕПОЉЕ КАМИОНА ЗА САКУПЉАЊЕ ОТПАДА У ЦИЉУ УНАПРЕЂЕЊА И ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Пријепоље , 19.06.2023. године  - Министарка  Министарства заштите животне средине Ирена Вујовић и председник општине Пријепоље Драго Попадић  у среду 14.06.2023. године потписали су Уговор о давању на коришћење опреме за сакупљање и рециклажу отпада – камиона .

Почетком јануара ове године добили смо позив од  Министарства заштите животне средине  да доставимо   пријаву са подацима о својим потребама у вези са опремом за сакупљање отпада у циљу унапређења и заштите животне средине. На основу достављених пријава  добили смо почетком маја месеца канте за смеће и контејнере а сада је стигао и камион који је од великог значаја за нашу општину.