КОНЗУЛ РЕПУБЛИКЕ ТУРСКЕ У ОПРОШТАЈНОЈ ПОСЕТИ ОПШТИНИ ПРИЈЕПОЉЕ

Генерални конзул Републике Турске у Новом Пазару Башар Башол, у оквиру опроштајне посете нашем граду, састао се са председником Општине Драгом Попадићем и општинским руководством.

Током разговора у пријатељској атмосфери сумирани су резултати сарадње у протекле две године. По речима председника Општине Попадића, сарадња је била одлична и плодотворна за грађане Пријепоља.

И турски конзул Башар Башол је нагласио да је током минуле две  године имао одличну сарадњу са људима који су водили општину Пријепоље, а као плод таког односа је реализација бројних пројеката у нашој општини.

Господин Башол је истакао да је сваки његов долазак у Пријепоље био посебно задовољство. Захвалио се на топлом пријему председнику и руководству општине. "Пријепоље је изузетно леп и атрактиван град у сваком погледу и наша подршка овој средини биће настављена и у наредном периоду" – навео је између осталог одлазећи конзул Башар Башол.

viber slika 2023 08 29 22 07 26 904

viber slika 2023 08 29 22 07 52 292