Нова средства од министарства за равномерни регионални развој

Председник општине Пријепоље, Драго Попадић је данас, у Министарству за равномерни регионални развој потписао два нова уговора о суфинансирању израде развојних докумената регионалног развоја. Са ресорним министром, Едином Ђерлеком потписани су:

• Уговор о изради програма развоја туризма општине Пријепоље за период 2024-2029;
  • Уговор о изради пројектно-техничке документације, за реконструкцију и доградњу ОШ  „Светозар Марковић“ у Бродареву.

Ово је наставак добре сарадње, обзиром да је са поменутим министарством раније потписан уговор о суфинансирању изградње водовода Равне, чија је реализација у току. Код истог министарства општина је конкурисала и за средства за уређење ПУ „Миша Цвијовић“ објекат Дуга.

viber slika 2023 10 18 21 41 36 110

viber slika 2023 10 18 21 41 36 424