ПОЧЕТАК ИЗГРАДЊЕ ТРАФОСТАНИЦЕ У ВЕЛИКОЈ ЖУПИ- ВИНИЦКА

Председник општине Пријепоље Драго Попадић, начелник Општинске управе Пријепоље Миодраг Ћубић, члан Општинског већа општине Пријепоље Александар Вујичић присуствовали су састанку са руководиоцем погона ЕДС Пријепоље Александром Вараклићем, представницима фирме „Монтпројект“ Београд, са директором фирме Мирољубом Крсмановићем и одговорним извођачем радова Игором Петровићем. Тема састанка је изградња трафостанице у Виницкој. Изградња трафостанице Виницка 35/10kV обезбедиће сигурније и поузданије напајање електричном енергијом, као и могућност прикључења нових купаца на електроенергетски систем. Процењена вредност радова око 250.000.000 динара. Планирани почетак радова је прва половина маја 2023. године.

epa1

epa2