ОБАВЕШТЕЊЕ О ИНСПЕКЦИЈСКОМ НАДЗОРУ

Одељење за инспекцијске послове и комуналну милицију Општинске управе општине Пријепоље обавештава све привредне субјекте (правна и физичка лица) који обављају делатност и пружају услуге у области туризма и угоститељства да их туристички инспектор Општинске управе општине Пријепоље неће у писаном облику обавештавати о инспекцијском надзору:

• када у налогу поред осталог има и контролу издавања прописаних рачуна;
  • када у налогу поред осталог има и контролу евиденције гостију у објектима за смештај;
  • када у налогу поред осталог има и контролу придржавања истакнутог (прописаног) радног времена угоститељских објеката;

У складу са чланом 17. Закона о инспекцијском надзору, туристички инспектор Општинске управе општине Пријепоље ће отпочињати надзор без писаног обавештавања надзираног субјекта, због тога што би обавештавање умањило остварење циља инспекцијског надзора.

НАПОМЕНА: О учесталости и времену вршења редовних инспекцијских надзора сви привредни субјекти се могу обавестити увидом у Годишњи план инспекцијског надзора за 2023. годину, на веб адреси: www.prijepolje.ls.gov.rs.

Инспектор за заштиту животне

средине и туризам