Оглас за давање у закуп и на коришћење пољопривредног земљишта у својини Републике Србије 2. круг

Na osnovu člana 64. stav 3 Zakona o poljoprivredmom zemljištu(Sl. glasnik RS,, broj 62/06,65/08-dr. zakoni)Uredbe o uslovima,načinu i postupku za davanje poljoprivrednog zemljišta u državnoj svojini na korišćenje i zakup,(SL .Glasnik RS  broj 99/22),Pravilnika o uslovima i postupku davanja u zakup i na korišćenje poljoprivrednog zemljišta(Sl. glasnik RS br. 16/2017 ... 63 /21) ,Godišnjeg programna zaštite ,ureženja i korišćenja poljoprivrednog uzemljišta i člana 1. Odluke o određivanju nadležnog organa za sprovođenje postupka davanja u zakup (SL. glasnik opštine Prijepolje,, broj 19/2016) ,Prdsednik opštine Prijepolje je dana 07.07.2023 godine doneo :ODLUKU O RASPISIVANJU JAVNOG POZIVA  po uslovima II kruga.

Tekst Oglasa