Споразум о сарадњи у вези са обављањем комуналне делатности зоохигјене

Пријепоље , 20.09.2023. године - Општина Пријепоље годинама уназад плаћа огромене накнаде штете настале услед уједа паса луталица. Пси луталице су велики проблем како у општини Пријепоље тако и у суседним општинама. У цуљ заједничког деловања ради ефикаснијег и рационалнијег решавања проблема у вези са обављањем комуналнде делатности зоохигјене на територији општине Пријепоље , Прибој , Нова Варош и Сјеница на иницијатици општине Пријепоље потписан је споразум у вези обављања комуналне делатности зоохигјене између све четири општине. Општине су се споразумеле да је најрационалнији метод решавања проблема поверавања обављања комуналне делатности – зоохигјене евентуално заинтересованом партнеру. У наредном периоду ће се активно радити на припреми неопходних аката у циљу реализације планираних активности.